Praktyczność uważności w kierowaniu własnym życiu

Kot Tomasz

28,99 zł

Dodaj do przechowalni

Opis

Ten zeszyt przedstawia ci, czytelniku, tematy refleksji na 31 kolejnych dni miesiąca. Każdego dnia zaproponowano inny temat do rozważenia z zaangażowaniem racjonalizmu i indywidualnej dyscypliny, która dotyczy tylko nas samych. Autor przekonuje, że trzeba być uważnym, ale odrzucić kontrolę, i ujrzeć w  propozycjach rodzaj zabawy. Dowodzi, że nie ma konieczności odwoływania się do konkretnej Siły Wyższej, bo wszystkie wzmacniają nas swoim uniwersalizmem. Podkreśla wielkie znaczenie codziennego kontaktu z życiem – tu i teraz, oraz uświadamia, że dzięki takiemu treningowi uważności wprowadzimy w nasze życie niedostrzegane dotąd wartości, których już nie przegapimy.

TOMASZ KOT od czternastu lat prowadzi Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Integracja”, a od 2010 r. – Fundację na rzecz życia bez depresji i uzależnień „Vitriol”.

W tych organizacjach pozarządowych zajmuje się realizacją programów w zakresie budowy psychiatrii środowiskowej, profilaktyki zdrowia psychicznego, przeciwdziałania stygmatyzacji i wykluczeniu oraz podwójnej diagnozy – depresja, uzależnienie.

Jest członkiem Rady do spraw Zdrowia Psychicznego przy Ministerstwie Zdrowia.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Ilość stron: 76
Format (wymiary): A5
ISBN: 978-83-66748-11-8
Redakcja i korekta: Barbara Nowak
Opracowanie graficzne: RED Paweł Brankiewicz
Skład i łamanie: RED Paweł Brankiewicz

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Praktyczność uważności w kierowaniu własnym życiu

Praktyczność uważności w kierowaniu własnym życiu

Zajrzyj do książki

Napisz recenzję

Zobacz inne