Sztuka chwalenia ludzi

Twentier Jerry D.

35,99 zł

Dodaj do przechowalni

Opis

Pochwała jest najłatwiejszym i najtańszym sposobem wynagradzania naszych pracowników, przyjaciół i najbliższych, podtrzymywania morale i utrzymania wysokiej produktywności. Dzięki słowom pochwały można stworzyć pozytywne środowisko, w którym ludzie dadzą z siebie to, co najlepsze. Po ponad dwudziestu latach współpracy z dużymi korporacjami i organizacjami publicznymi, Jerry Twentier pokazuje, w jaki sposób słowa pochwały mogą zmienić sposób działania każdej firmy.

Niezależnie od tego, czy jesteś dyrektorem, czy przywódcą organizacji społecznej Sztuka chwalenia ludzi pomoże ci lepiej zrozumieć potęgę chwalenia wskazując:

  • znaczenie chwalenia zamiast krytykowania'
  • sposoby motywowania innych
  • sposób bycia jednocześnie menażerem i człowiekiem,
  • 101 konkretnych sposobów chwalenia"To najlepsza książka na temat zasad zarządzania i relacji międzyludzkich, jaką czytałem w tym roku! Cenne rady Twentiera sprawiają, że teraz wszystko znajduje się w rękach czytelnika."
Jimmy Calano, Career Track

"Książka Sztuka chwalenia ludzi opowiada o prostej, a jednocześnie ważnej umiejętności, która może przynieść niezwykle pozytywne rezultaty dla wszystkich zaangażowanych osób."
Mark O. Hatfiełd
senator Stanów Zjednoczonych, Oregon


Jerry D. Twentier od ponad dwudziestu lat prowadzi seminaria szkoleniowe dla firm i osób prywatnych. Twentier jest pisarzem, konsultantem, zawodowym mówcą i przedsiębiorcą. Ukończył pedagogikę w Texas Tech University. Ten autor ponad czterdziestu książek mieszka w Houston w Teksasie. Obecnie prowadzi szkolenia w dziedzinie relacji międzyludzkich i samodoskonalenia w wielu poważnych korporacjach.

s. 206, 125x195 mm,
ISBN 83-86941-29-4

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Sztuka chwalenia ludzi

Sztuka chwalenia ludzi

Napisz recenzję

Zobacz inne