Sztuka samodyscypliny

Galloway Dale

39,99 zł

Dodaj do przechowalni

Opis

Nie zadawalaj się tym co przeciętne - naucz się, jak zdobyć w życiu to, co najlepsze. Wszyscy odczuwamy wewnętrzny sprzeciw wobec dyscypliny. W książce "Sztuka samodyscypliny" Dale Galloway radzi, jak pokonać ten opór i dzięki samokontroli zdobyć to, co w życiu najcenniejsze. Rzeczowe wyjaśnienia, barwne przykłady i cenne wskazówki przekonają cię o potrzebie samodyscypliny, która jest niezbędna. abyśmy mogli nadać naszemu życiu trwały sens i osiągnąć sukces. Dale Galloway przekonuje, że dyscyplina wewnętrzna nie jest wyłącznie surowym ograniczeniem, ale sztuką pozytywnego i owocnego życia. Nie jest przygotowaniem do przyjęcia porażki, lecz treningiem poprzedzającym sukces.
Dale E. Galloway jest absolwentem Olivet College w Kankakee, stanie Illinois. i Nazarene Theological Seminarium w Kansas City. Missouri. W 1972 roku razem ze swoją żoną Margi założył kościół o nazwie New Hopc Community w Portland, w stanie Oregon, który dzisiaj liczy 1600 członków i służy wielu tysiącom ludzi. Dale Galloway jest częstym gościem programów telewizyjnych .prowadzi liczne wykłady na terenie całego kraju. Dale jest autorem kilku książek, m. in. You Can Win With Love (Można wygrać z miłością), How to Feel. l.ike Somebody Again (Jak znowu poczuć się kimś). Expecl a Miracie (Oczekuj cudu) i wspaniałego bestselleru Rebuild Your Life (Odbuduj swoje życie).

s. 192, 125x195 mm,
ISBN 83-86941-10-3

Opinie

Oceń 
2007-07-10

Znakomita książka - inspiruje, pobudza do działania, motywuje do działania i zmiany. Autor na prostych przykładach pokazuje efekt zmiany postawy z pesymistycznej na optymistyczną. W trudnych chwilach zawsze sięgam po ta książkę a wtedy ... wszytko wydaje się prostsze .

Napisz recenzję

Sztuka samodyscypliny

Sztuka samodyscypliny

Napisz recenzję

Zobacz inne