Sztuka skutecznej sprzedaży

Ziglar Zig

67,20 zł

Dodaj do przechowalni

Opis

Książka ukazała się w 2001 roku pod tytułem "Sekrety skutecznej sprzedaży"!

Naucz sie sztuki perswazji od mistrza sprzedaży

W książce zatytułowanej Sztuka skutecznej sprzedaży, wielki znawca sztuki sprzedaży przedstawia skuteczne metody uzyskiwania pozytywnej reakcji klienta. Każdą z podanych zasad ilustruje interesującą historią, która w prosty i jasny sposób obrazuje techniki sprzedaży, których naucza. Autor uczy jak tworzyć obrazy słowne i posługiwać się wyobraźnią, by uzyskać pożądane rezultaty. Zdobędziesz nowy szacunek dla swojego zawodu gdy zrozumiesz, że promujesz produkt lub usługę, która podnosi jakość życia klienta. Najważniejsze jest zaś to, że czytając Sztukę skutecznej sprzedaży Ziga Ziglara dowiesz się, jak możesz zrealizować swoje cele pomagając innym w osiągnięciu ich zamierzeń i dając im w ten sposób poczucie szczęścia oraz odniesienia sukcesu.

* *

Zig Ziglar jest nie tylko jednym z największych mówców motywacyjnych, lecz także utalentowanym pisarzem, który "sprzedaje" dobre zasady uczciwości, spolegliwości, ciężkiej pracy, nauczając profesjonalnych umiejętności. Polecam tę książkę każdemu kto pragnie lepiej poznać sztukę przekonywania - czyż nie potrzebujemy tego wszyscy?
Robert H. Schuller założyciel i pastor Crystal Cathedral w Garden Grove w Kalifomi

Czytając książkę tego znakomitego sprzedawcy doskonale opanujesz naukowe podstawy i psychologię finalizowania sprzedaży.
Denis Waitley autor książek Gra o sukces. Podwójne zwycięstwo

Rady zawarte w książce Ziglara - mistrza perswazji i specjalisty w dziedzinie sprzedaży - zwiększa wyniki pracy handlowców i nie-handlowców na całym świecie.
Og Mandino

Książka Ziga Ziglara pomoże każdemu w prowadzeniu pełniejszego, bardziej produktywnego życia.
Nonnan Vincent Peale - autor książki Sztuka twórczego życia

145x205 mm,
ISBN 83-86941-24-3

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Sztuka skutecznej sprzedaży

Sztuka skutecznej sprzedaży

Napisz recenzję

Zobacz inne