Osobowość plus dla rodziców [oprawa TWARDA]

Littauer Florence

55,99 zł

Dodaj do przechowalni

Opis

To jest moje dziecko?

Wcześniej lub później zdarza się to każdemu rodzicowi. Może się zdarzyć w zaciszu własnego domu albo w sklepie spożywczym, gdy już ci się wydaje, że wiesz jak sobie radzić i postępować z własnym dzieckiem... niespodzianka! Dlaczego nie zachowuje się tak, jak tego oczekujesz? Dlaczego tak bardzo różni się od swojej siostry?

Autorka bestsellerów Florence Littauer wykorzystuje wypróbowane zasady z jej popularnej książki "Osobowość Plus" (ponad milion sprzedanych egzemplarzy), by ci pomóc określić i zrozumieć typ osobowości twojego dziecka, żebyś mógł je lepiej wychowywać, dyscyplinować i motywować.
Warunkiem bycia dobrym rodzicem jest rozumienie i szanowanie osobowości każdego dziecka. Będzie to miało miejsce tylko wówczas, gdy zrozumiesz cztery podstawowe typy osobowości charakteryzujące wszystkich - dorosłych i dzieci.

Ten kompletny przewodnik daje ci wszystko, czego potrzebujesz - kwestionariusze osobowości i profile, zasady wzajemnego oddziaływania dla każdej kombinacji osobowości rodzic/dziecko, przejrzyste tabele referencyjne i inne pomoce.

Osobowość Plus dla Rodziców przedstawia w jaki sposób:
- określić typ osobowości - twojej własnej i twojej rodziny. - natychmiast zastosować praktyczne spostrzeżenia. - zrozumieć jak najskuteczniej wychowywać każde dziecko. - zyskać radość i pewność siebie w rodzicielskich obowiązkach. - wnieść spokój i harmonię do swojego domu.

Wkrótce będziesz mógł powiedzieć z pewnością siebie (i z uśmiechem) "Tak, to jest moje dziecko!"

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Ilość stron: 190
Format (wymiary): 12,5 x 19,5 cm
ISBN: 978-83-63488-86-4
Przekład (tłumacz): Maria Sabiłło-Widera
Redakcja i korekta: Katarzyna Rynkiewicz
Opracowanie graficzne: Mateusz Wierszołowski
Skład i łamanie: Katarzyna Rynkiewicz

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Osobowość plus dla rodziców [oprawa TWARDA]

Osobowość plus dla rodziców [oprawa TWARDA]

Zajrzyj do książki - Osobowość plus dla rodziców

Napisz recenzję

Zobacz inne