Żyj bez ograniczeń. Wyzwól swój potencjał

Maxwell John C.

62,99 zł

Dodaj do przechowalni

Opis

Słowo „zdolność” często traktujemy jak ograniczające nas prawo natury. Łatwiej przychodzi nam określenie, co przekracza nasze możliwości, niż co jest dla nas możliwe. Czyżby większości z nas nie udało się zwiększyć własnego potencjału, ponieważ pozwoliliśmy, by to, co uważamy za własne zdolności, nas definiowało? A co jeśli nasze ograniczenia wcale nas nie ograniczają?
John Maxwell w swojej najnowszej książce pt. Żyj bez ograniczeń określa zdolności i decyzje, które składają się na nasz potencjał. Niektóre z nich już posiadamy, np. energię, kreatywność lub cechy przywódcy. Inne natomiast musimy wybrać – np. postawę, charakter lub intencjonalność. Maxwell przygląda się każdej ze zdolności, dogłębnie analizuje samoświadomość oraz udziela jasnych i praktycznych porad, jak rozwinąć własny potencjał. Nauczy cię, jak określać, rozwijać i stosować kluczowe umiejętności. Gdy tylko „odkorkujesz” swój potencjał, staniesz się skuteczniejszy i bardziej spełniony w swoim codziennym życiu.

John Maxwell – najbardziej poczytny autor, coach i mówca z listy „New York Timesa”. Sprzedał ponad 26 milionów książek. W roku 2014 został uznany za lidera w biznesie przez American Management Association i za najbardziej wpływowego specjalistę z zakresu przywództwa na świecie przez czasopismo „Business Insider, Inc.”.
Jego organizacje – The John Maxwell Company, The John Maxwell Team, EQUIP oraz The John Maxwell Leadership Foundation – wyszkoliły miliony liderów, wywierając wpływ na wszystkie narody świata.
Maxwell wygłasza odczyty w firmach Fortune 500, przed prezydentami i wieloma czołowymi przywódcami świata biznesu.
Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na stronę www.JohnMaxwell.com .

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Ilość stron: 356
Format (wymiary): A5
ISBN: 978-83-63488-76-5
Przekład (tłumacz): Jan Muranty
Redakcja i korekta: Joanna Zalewska
Opracowanie graficzne: RED Paweł Brankiewicz
Skład i łamanie: RED Paweł Brankiewicz
Tytuł oryginału: No limits. Blow the cap off your capacity

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Żyj bez ograniczeń. Wyzwól swój potencjał

Żyj bez ograniczeń. Wyzwól swój potencjał

Zajrzyj do książki - Żyj bez ograniczeń. Wyzwól swój potencjał

Napisz recenzję

Zobacz inne