Droga dzikiego serca

Eldredge John & Stasi

53,99 zł

Dodaj do przechowalni

Opis

Droga dzikiego serca mówi o tym, czym jest stawanie się mężczyzną, i o tym - czego pewnie bardziej potrzebujemy - jak można się nim stać. To ryzykowne przedsięwzięcie, pełne niebezpieczeństw, błędów i katastrof. Życie mężczyzny jest czasem prawdziwej próby i każdy mężczyzna, stary czy młody, tę wędrówkę przebywa. Ta książka to także «raport z frontu» - sprawozdanie z męskiej wędrówki, spisane na podstawie przeżyć we-wnętrznych; relacja mężczyzny nieustannie szukającego uzdrowienia, odnowy i dojrzałości; głos ojca starającego się o to, co najlepsze dla jego synów.

Książka ta zatem biegnie dwutorowo - przemawia najpierw do samych mężczyzn, odnosząc się do ich osobistej wędrówki, a następnie zwraca się do tych, którzy wychowują chłopców i formują mężczyzn.

---------------------------------------------

John Eldredge jest założycielem i dyrektorem RansomedHeart Ministries w Colorado Springs, stowarzyszenia pomagającego ludziom w odzyskaniu serc i życiu ich pełnią. Jest autorem i współautorem licznych książek: Dzikie serce, Pełnia serca, Święty romans, Podróż pragnień, Piękny banita, Urzekająca. Wraz z żoną i trzema synami mieszka w Kolorado. Uwielbia wyprawy w Góry Skaliste, gdzie oddaje się swoim pasjom - wędkarstwu, wspinaczce i spływom dzikimi rzekami Zachodu.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Ilość stron: 328
Format (wymiary): A5
ISBN: 978-83-63488-13-0
Przekład (tłumacz): Justyna Grzegorczyk
Redakcja i korekta: Justyna Nowaczyk
Opracowanie graficzne: RED Paweł Brankiewicz
Skład i łamanie: Liliana Jasiak
Tytuł oryginału: The Way of the Wild Heart

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Droga dzikiego serca

Droga dzikiego serca

Zajrzyj do książki - Droga dzikiego serca

Napisz recenzję

Zobacz inne