Wybór należy do ciebie

Maxwell John C.

45,74 zł

Dodaj do przechowalni

Opis

Jedyną prawdziwa wolnością jaką posiadamy, jest wolność wyboru. Żadna siła nie jest w stanie nam jej zabrać. Jeśli jednak już podejmiemy jakąś decyzję, stajemy się od niej zależni.Od nas tylko zależy, którą drogą pójdziemy. Z każdym dokonanym wyborem we wnętrzu człowieka zachodzi pewna zmiana i staje się ono nieco inne niż przedtem. Wyobraźmy sobie, że na przestrzeni naszego życia, podejmujemy wiele decyzji i dokonujemy niezliczonych wyborów. Nasze wnętrze może zamienić nas w istoty niebiańskie lub demoniczne. Twój jest wybór !-tak brzmi dosłownie angielski tytuł tej książki.

Książka dostarcza nam wskazówki, które dotyczą szesnastu najważniejszych obszarów, mających wpływ na to, kim pragniesz być.
Mówi min. o: postawie, charakterze czy wartościach.Nikt za nas nie może zdecydować jaka będzie nasza postawa, charakter czy wartości. W pewnym momencie
jako dorośli ludzie, nie możemy obwiniać innych za okoliczności czy zachowania. Możemy oczywiście tak myśleć lecz to czy będziemy odważni wziąć za siebie odpowiedzialność i wybrać właściwe drogi, zależy już tylko od nas samych. WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE !

wydawca

Informacje techniczne

Przekład (tłumacz): Dariusz Bakalarz
Redakcja i korekta: Ita Turowicz
Opracowanie graficzne: Marcin Polański

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Wybór należy do ciebie

Wybór należy do ciebie

Napisz recenzję

Zobacz inne