Praktyczność uczuć w kierowaniu własnym życiu

Kot Tomasz

27,99 zł

Dodaj do przechowalni

Opis

Ten zeszyt ma ułatwić ci, czytelniku, odkrycie prawdziwości i użyteczności uczuć, docenienie praktyczności czegoś tak jak one ulotnego, nie potwierdzonego empirycznie i naukowo. Jego autor jest świadom trudności, jaką sprawia identyfikacja uczuć, odróżnienie ich od emocji, czyli od działania. Dowodzi jednak, że uczucia stają się użytecznym narzędziem w kierowaniu własnym życiem, gdy zaczynamy posługiwać się nimi z prostotą i przestajemy sprawować nad nimi kontrolę. Ukazuje również te sfery rzeczywistości, które mimo społecznej i kulturowej akceptacji nie pozwalają kierować własnym życiem, przekonuje jednak, że warto znaleźć w sobie odwagę do ich ograniczenia.

TOMASZ KOT od czternastu lat prowadzi Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Integracja”, a od 2010 r. – Fundację na rzecz życia bez depresji i uzależnień „Vitriol”.
W tych organizacjach pozarządowych zajmuje się realizacją programów w zakresie budowy psychiatrii środowiskowej, profilaktyki zdrowia psychicznego, przeciwdziałania stygmatyzacji i wykluczeniu oraz podwójnej diagnozy – depresja, uzależnienie.
Jest członkiem Rady do spraw Zdrowia Psychicznego przy Ministerstwie Zdrowia.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Ilość stron: 40
ISBN: 978-83-66748-07-1
Redakcja i korekta: Barbara Nowak
Opracowanie graficzne: RED Paweł Brankiewicz

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Praktyczność uczuć w kierowaniu własnym życiu

Praktyczność uczuć w kierowaniu własnym życiu

Zajrzyj do książki

Napisz recenzję

Zobacz inne