Pułapki czasu - Sprawdzone strategie dla zapracowanych handlowców

Duncan Todd

44,99 zł

Dodaj do przechowalni

Opis

CO ROBISZ ZE SWOIM CZASEM?

Odpowiedź na to pytanie może szokować. W zawodzie sprzedawcy prawdopodobnie aż 75 procent czasu pracy idzie na marne. Tak, tak. Siedemdziesiąt pięć procent!

Jeśli rozwiązania tego problemu szukasz w stosowaniu narzędzi proponowanych przez systemy zarządzania czasem, również tracisz czas. Bo czasem nie da się zarządzać. Jedyne, co można zrobić, to zarządzać tym, co robimy z czasem. I tym, co o nim myślimy, bo od tego zależy sposób naszego postępowania.

Jeśli jesteś gotów nadać swojej karierze sprzedawcy przyśpieszenia i wznieść życie na wyższy poziom, to Pułapki czasu są dla ciebie. Nie trać czasu!

------------------------------------------------------------------------

ToddDuncan przekonująco obrazuje „pułapki” prowadzące do marnowania czasu i umniejszania produktywności. Radzi także, jak ich unikać i jak zarządzać codziennymi zajęciami, aby zwiększać produktywność i lepiej nad sobą panować. Fascynująca lektura!

Hyrum W. Smith, wiceprezes FranklinCovey


 

Pułapki czasu w bardzo sugestywny sposób pozakazują, że w zawodzie handlowca można odnosić duże sukcesy bez zaharowywania się na śmierć. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ma już dość zapracowania.

Laurie Beth Jones, autorka książek Jesus Chrystus Menedżer oraz Droga

 

Ta przekonująca, praktyczna książka pokazuje, jak wyznaczać cele, dobierać priorytety i podwajać alb potrajać sprzedaż. Niemal z dnia na dzień!

Brian Tracy, autor Zarządzania czasem i Million Dollar Habit


 

Nie marnuj ani sekundy czasu na czytanie tych rekomendacji! Otwórz książkę i zacznij się uczyć, jak poszerzać działalność bez poświęcania życia.

Gary Keller, autor The Millenium Real Estate Agent


 

Większość handlowców dręczy frustracja z powodu braku czasu na zrobienie wszystkiego, co chcą, i tego, że muszą pogodzić się z takim losem. Todd wie, w jaki sposób z każdego dnia wydobyć jak najwięcej. Idąc za jego radami zawartymi w Pułapkach czasu, stajesz się człowiekiem mądrzejszym. Ta książka zmienia życie i karierę zawodową.

John Maxwell, autor 360-stopniowego lidera


 

Podstawową przyczyną, dla której handlowcy nie osiągają sukcesów, jest przeznaczanie zbyt krótkiego czasu na sprzedawanie. Są zapracowani, lecz mało produktywni. Pułapki czasu przedstawiają gotowe rozwiązanie. Poświęć czas na przeczytanie tej książki.

Mark Sanborn, autor The Fred Factor

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Ilość stron: 216
Format (wymiary): A5
ISBN: 978-83-63488-12-3
Przekład (tłumacz): Dariusz Bakalarz
Redakcja i korekta: Ita Turowicz
Opracowanie graficzne: Paweł Brankiewicz
Skład i łamanie: Paweł Brankiewicz
Tytuł oryginału: Time Traps Proven Strategies for Swamped Salespeople

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Pułapki czasu - Sprawdzone strategie dla zapracowanych handlowców

Pułapki czasu - Sprawdzone strategie dla zapracowanych handlowców

Zajrzyj do książki - Pułapki czasu - Sprawdzone strategie dla zapracowanych handlowców

Napisz recenzję

Zobacz inne