Dziennik pokładowy - Osobisty przewodnik

Eldredge John & Stasi

37,99 zł

Dodaj do przechowalni

Opis

Każdego dnia, tydzień po tygodniu, borykamy się z natłokiem spraw. Skąd wziąć pieniądze na wszystko, co chciałbym w życiu  robić?Czy to jest właśnie ta jedyna miłość? Dlaczego nie mogę poradzić sobie z ,,nawykami”, które coraz bardziej przypominają  uzależnienie? Czy chodzę do dobrego kościoła? Jaki wpływ ma Bóg na moje życie?


Przez cały dzień, od rana do wieczora, dokonujemy wyborów. Skąd wiemy, jak to robić? Mamy dwa wyjścia. Możemy trudzić się samodzielnie i ze wszystkich sił starać się samemu szukać  jak najlepszego  rozwiązania. A możemy tez zwrócić się do Boga. Zacząć uczyć się słuchać Jego głosu. Naprawdę. On do nas mówi i podsuwa nam wskazówki. Dzień po dniu. To wprost niewiarygodne. Aby zaakceptować to, co ma nam do zaoferowania,trzeba wyruszyć do świata przyrody – pełnego  ryzyka i radości , przemian i przełomów. Wtedy wszystko staje jaśniejsze , niż moglibyśmy  to sobie wyobrazić.


Wraz z  Dziennikiem pokładowym  wyruszyliśmy w podroż , w której Bóg staje się częścią każdej chwili każdego dnia . John i Craig  uzupełnili tamten tekst omówieniami, pytaniami i miejscem na prowadzenie osobistego dziennika.W ten sposób  wskazują nam drogę do głębszego zjednoczenia z Bogiem.Niechaj przygoda się zacznie !


JOHN ELDREDGE  jest założycielem i dyrektorem Ransomed Heart  Ministries w Colorado Springs(Kolorado), stowarzyszenia pomagającego ludziom odnajdywać serce Boga. Jest autorem licznych książek, wśród których są: Dzikie serce, Opowieść, Pełnia serca, Podroż pragnień, a także współautorem Urzekającej i Świętego romansu . Mieszka w Kolorado z żona Stasi oraz trzema synami: Samuelem, Blaine’em i Lukiem. Uwielbia życie w Górach Skalistych i realizowanie własnych pasji, włączając  w to łowienie ryb na muchę, pływanie łodzią i odkrywanie szlaków wodnych oraz wspinaczkę górska  z przyjaciółmi.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Ilość stron: 240
Format (wymiary): A5
ISBN: 978-83-63488-06-2
Przekład (tłumacz): Dariusz Bakalarz
Redakcja i korekta: Ita Turowicz
Opracowanie graficzne: Projekt i opracowanie graficzne okladki: M. Morys & A. Pielach [email protected]
Skład i łamanie: Dorota Kucharczyk
Tytuł oryginału: A personal Guide to Walking with God. Workbook for Individual or Small Group Study

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Dziennik pokładowy - Osobisty przewodnik

Dziennik pokładowy - Osobisty przewodnik

Zajrzyj do książki - Dziennik pokladowy

Napisz recenzję

Zobacz inne