Granice przywództwa

Cloud Henry, Dr

52,99 zł

Dodaj do przechowalni

Opis

Dr Henry Cloud specjalista z zakresu psychologii biznesu i przywództwa, wyjaśnia, dlaczego niektórzy ludzie osiągają wspaniałe rezultaty, a inni żadnych.
W Granicach przywództwa wyposaża liderów w narzędzia i techniki, których potrzebują, by osiągnąć upragnione wyniki zarówno w swoich organizacjach, jak i we własnym życiu. Czerpiąc z ostatnich odkryć w zakresie neurobiologii, autor wykazuje, dlaczego niezwykle ważną rzeczą jest stworzenie odpowiednich warunków do tego, by mózgi ludzkie funkcjonowały na najwyższym poziomie.
Publikacja pełna jest inspirujących i praktycznych przykładów zaczerpniętych z coachingowej praktyki dr. Clouda, stanowi ważną lekturę dla wszystkich, którzy aspirują do kierowania firmami, zespołami i kulturami cechującymi się dobrymi wynikami i zdrowymi relacjami.

„Pierwszą książkę dr. Clouda pt. Granice polecałem moim radiosłuchaczom mniej więcej dziesięć razy w tygodniu przez ostatnie dwadzieścia lat. Teraz natomiast mam ogromny zapał, by równie często polecać Granice przywództwa tym wszystkim, którzy chcą rozwijać się w obszarze przywództwa w pracy. Czekałem na tę pozycję od dwudziestu lat!”
Dave Ramsey,
autor bestsellerów „New York Timesa”, znany prezenter radiowy

„Henry Cloud to rzadki przypadek ogromnej inteligencji, a zarazem zdrowego rozsądku, co sprawia, że jest jednym z najbardziej odkrywczych konsultantów przywódczych na rynku. Każdy, kto chciałby zostać zdrowo myślącym liderem tworzącym zdrową kulturę i osiągać świetne wyniki, powinien przeczytać tę książkę i przyswoić sobie jej mądrość”.
Patrick Lencioni,
autor bestsellera Pięć dysfunkcji pracy zespołowej

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Ilość stron: 254
ISBN: 978-83-63488-81-9
Przekład (tłumacz): Jan Muranty
Redakcja i korekta: Joanna Zalewska
Opracowanie graficzne: RED Paweł Brankiewicz
Skład i łamanie: RED Paweł Brankiewicz
Tytuł oryginału: Boundaries for leaders

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Granice przywództwa

Granice przywództwa

Zajrzyj do książki - Granice przywództwa

Napisz recenzję

Zobacz inne